לוח שנה יומי

לשנת ה'תשע"ג 2012-13 . ה'תשע"ג היא השנה השניה בה תמיד הוצאה לאור מפיקה לוח שנה יומי. אנו עושים זאת.מתוך הכרה בצורך של רבים לקחת חלק פעיל בזכרון הזמן החולף, גם אם ברמה של העברת דף בלוח השנה. בנוסף לכך, שמנו לב כי עדיין חי וקיים הצורך אצל רבים מאתנו למגע אישי ברישום של תזכורות בכתב יד על גבי נייר.
בסדרת לוח שנה יומי שתי גרסאות: לוח שנה יומי שולחני הבנוי כבלוק ומיועד לכתיבה, ולוח שנה יומי תלי-תליש המיועד לתליה על קיר או להעמדה על שולחן.

לוח שנה שבועי

שנת ה'תשע"ג 2012-13 היא השנה השלישית בה תמיד הוצאה לאור מפיקה לוחות שנה. פיתוחו של הלוח השבועי המורחב החל בשנת ה'תשע"א ויסתיים בשנת ה'תשע"ד.
הלוח שבועי זה הוא העשיר ביותר בתוכן מכל לוחות השנה העומדים לצאת אל האור בזמן הקרוב. לוח זה יכלול את חמשת חומשי התורה המחולקים לפרשות על פי סדר הקריאה השבועי.
בשנה זו אנו מציעים לוח שבועי נוסף, גם הוא מסדרת בראשית – לוח בגודל דף איי 4 המבוסס על לוח חודשי מסדרת בראשית, אך בחלוקה שבועית.

לוח שנה חודשי

לשנת ה'תשע"ג 2012-13 היא השנה השלישית בה תמיד הוצאה לאור מפיקה לוח שנה חודשי מסדרת בראשית. לוח זה, הוא הלוח הראשון שיצא לאור מבית תמיד הוצאה לאור. לבד מהתאמתו לשנתה הנוכחית לא נעשו בו שינויים בהעמדה או בעיצוב.
ללוח חודשי יחיד ומיוחד זה, נוסף בשנה שעברה לוח חודשי נוסף שאף הוא ראשון מסוגו. לוח זה ששמו 'יש הבטחות בעולם' מכיל את שני פרקיו הראשונים של ספר הנושא את אותו השם. גם לוח זה מופק השנה ללא שינויים בעיצוב או בההעמדה אך בתוספת זמני היום לשבת וחג.

לוחות שנה קודמים

שנת ה’תשע”א היא השנה הראשונה בה יצאו לאור לוחות שנה עבריים מבית תמיד הוצאה לאור. בכוונתנו להרחיב מדי שנה את מספר הדגמים והגרסאות שאנו מעצבים ומיצרים. לכל דגם ובכל גירסה עיצוב מיוחד לו הנשען על עיצוב ספרי המקורות והאות העברית. בנוסף להיות הלוח שימושי לספירת הימים, השבועות והחודשים, כל לוח מכיל ידע על מבנה הלוח העברי, על החגים, ובדגמים הבאים גם על השפה העברית ועל החשבון העברי. הסדרה הראשונה נקראת סדרת בראשית ובה מופיע פרק הבריאה בגוף הלוח ובשער – בכל גירסה בעיצוב מעט שונה.

לוחות שנה מיוחדים

לוחות שנה יעודיים המותאמים אישית או לשימוש מסוים.
שני לוחות שנה כאלה נמצאים בשלבי פיתוח ואנו מקוים
להציגם באתר במהלך שנת ה'תשע"ב.