תפילות

תפילות מן המקורות ערוכים בסדר המעצים את התוכן ומבליט את יפי האות והכתב העברי. קטעי המקורות, המלים והגופנים נבחרים בקפידה על מנת להביא את הצופה והקורא לעוררות שכלית ורגשית המלוות בעונג העדין המאפין את המפגש עם איכויות של יופי וסדר.
העבודות כולן מודפסות על נייר איכותי. גוון ההדפסה מתקרב לשחור מוחלט. ניתן להזמין את העבודות ארוזות ולמסגרן לפי הטעם האישי או להזמינן ממוסגרות בתיבת עץ אורן טבעי. בתחתית הדף ניתן להגיע לדף המוצר ולראות את העבודות השונות עם ובלי מסגרת.

מלים

מלים יפות ובעלות משמעות הערוכות בסדר המעצים את משמעותן ומבליט את יפי האות והכתב העברי. המלים והגופנים נבחרים בקפידה על מנת להביא את הצופה והקורא לעוררות שכלית ורגשית המלוות בעונג העדין המאפין את המפגש עם איכויות של יופי וסדר.
העבודות כולן מודפסות על נייר איכותי. גוון ההדפסה מתקרב לשחור מוחלט. ניתן להזמין את העבודות ארוזות ולמסגרן לפי הטעם האישי או להזמינן ממוסגרות בתיבת עץ אורן טבעי. בתחתית הדף ניתן להגיע לדף המוצר ולראות את העבודות השונות עם ובלי מסגרת.

ברכות - עד בלי די

עד בלי די – ברכות של אהבה לתמיד אוסף כרטיסי ברכה רענן ומרגש לביטוי של אהבה, שמחה ורעות. הברכה מודפסת בחזית כרטיס הברכה המתקפל. בצידו האחורי מופיע הסבר על תוכן הברכה ומקורותיה. עמודיו הפנימיים של הכרטיס ריקים ומיועדים לכתיבת ברכה אישית. כרטיסי הברכה מודפסים על נייר אקולוגי איכותי בעובי 240 גרם. ההדפסה היא בגוון המתקרב לשחור מוחלט ולעיתים מלווה בהבלטה ובעיטורי זהב. כל כרטיס נתון במעטפה מנייר תואם. מידות רוב כרטיסי הברכה 13×13 ס"מ אך באוסף גם כרטיסי ברכה שמידותיהם שונות.

קמץ - חולצות רוח

קמץ – חולצות רוח מחשבות שלובשים בקלות הוא מותג מבית תמיד הוצאה לאור. אוסף רחב של חולצות טי (חולצות קמץ – בעברית) מודפסות בתכנים מעוררי מחשבה. הצורך להעביר תכנים מפרים, בעלי משמעות וענין, והצורך להפיק משפות הדיבור שלנו את המיטב, הובילו לעיצוב אוסף החולצות. רוב רובם של הדפסים הם תלויי שפה, חלקם מופיעים בשפה העברית ואחרים באנגלית. החולצות מבד טריקו איכותי במשקל של 180 גרם למ"ר. קמץ – חולצות רוח קיים בכל הצבעים ובלבד שמדובר בלבן. מידות: small-medium-large-extra large

תוכניות ומפרטים

תוכניות ומפרטים המופיעים בתנ"ך מומחשים באותיות ובמילים כביטוי לקשר המובנה בשפה העברית בין אותיות ומלים, מספרים וצורות, ובין כל אלה למשמעות ולכונה שביסודם של תכנים אלה. בין העבודות שיוצגו כאן: חושן המשפט, עמודי המקדש, השמות המקראיים ועוד…

לא נמצא

אנו מתנצלים, לא נמצאו מוצרים מקטגוריה זו